Zapisz w zeszycie wyrazy bliskoznaczne do podanych rzeczowników

Pobierz

Napisz przemówienie min.. Moje ćwiczenia cz. 4 .. Podziękuj Napisz do mnie!. 1 strona w zeszycie.. Po dwa przykłady.Ułóż po jednym zdaniu z każdym z podanych słów "wyżłobione,żwir,aranżacja,inżynier,pohukiwać,żniwa,mżawka,żmudny,oranżeria,żbik" Jeśli ktoś da odpowiedź na dziś daje Naj .Ułóż po je dnym zdaniu z każdym z podanych słów "wyżłobione,żwir,aranżacja,inżynier,pohukiwać,żniwa,mżawka,żmudny,oranżeria,żbik" Je śli ktoś da odpowiedź na dziś da je Naj.Pod spodem znajdziesz linki do zewnętrznych słowników, w których znaleziono informacje związane z rzeczownikiem zeszyt: » Rymy do rzeczownika zeszyt.. Moje książki .. Zapisz w zeszycie czasownik powiedzieć i dopisz do niego wyrazy bliskoznaczne - Synonimy: odezwać się; - Pytania i odpowiedzi - Język polski.. Besteck: Gabel / Löffel / _____ 2.od podanych wyrazow utworz czesci mowy wskazane w nawiasach.. Zeszyt ćwiczeń .. ad0lf00 Szkatułka- kuferek, szkrzynka, kasetka, pudełko Szal- apaszka, szarfa, boa, chusta Torba- torebka, worek, plecak .Do podanych rzeczowników dopisz w zeszycie wyrazy bliskoznaczne zakończone na ę. KOCIAK,NIEMOWLAK,PISKLAK,SZCZENIĘ,ŹREBAK.. Książki Q&A Premium Sklep.. 14.12.2015 o 20:07 rozwiązań: 3.. Synonimy - rzeczowniki.. Odmień przez przypadki i liczby rzeczowniki: chłopiec i brat.Korzystanie z wyrazów bliskoznacznych w budowanych zdaniach (czy to mówionych czy pisanych) uatrakcyjnia nasz język oraz samą wypowiedź..

Zapisz w zeszycie wyrazy bliskoznaczne do podanych rzeczowników .

» Szukaj informacji o rzeczowniku zeszyt w wyszukiwarce Google.. Do podanych rzeczowników dopisz przymiotniki ,które trafnie określą cechy nazywanych osób i rzeczy.. Język polski 8.. » Wyjaśnienie znaczenia rzeczownika zeszyt.. SKRÓTOWCEZeszyt ćwiczeń .. Szkatułka - skrzynka - zasobnik Szał- amok Torba- torebka- reklamówka Maskotka- pluszakDo podanych rzeczowników dopisz w zeszycie wyrazy bliskoznaczne zakończone na ę kilka z nich znajdziesz na planszy kociak niemowlak pisklak szczeniak źrebak Reklama Odpowiedź 4.6 /5 35 mewacx niemowlę kocię pisklę szczenię zrebię myślę ze pomoglem dzień dziękuję Szukasz opracowanych krok po kroku rozwiązań zadań z przedmiotu Polski?Zapisz w zeszycie wyrazy bliskoznaczne do podanych rzeczowników.. Autor rozwiązania.. C i Ms wybierz dwa wyrazy z każdej i uluz z nimi zdania klasa 6 podręcznik str 91 zad 2 podane rzeczowniki zapisz w zeszycie w D.. Zamek, kula, granat, pióro.. Moi rodzice obchodzą rocznicę ślubu.. rozwiązane zapisz w zeszycie wyrazy bliskoznaczne do podanych rzeczowników z jakiego słownika skorzystasz szkatułka szał torba maskotka Reklama Odpowiedź 4.3 /5 10 Nelni Słownik Wyrazów bliskoznacznych.. 2011-06-09 22:00:18Do podanych rzeczowników dopisać wyrazy o przeciwstawnym znaczeniu: radość, dobro, mądrość, spokój, pracowitość.. Question from @Wikakluska - Szkoła podstawowa - Język angielski ..

» Wyrazy bliskoznaczne rzeczownika zeszyt.

Logowanie.. Wybierz po jednym wyrazie z każdego rzędu i ułóż z nimi zdania, np.: Tomek ma nowy zeszyt.. Przykład: bieda -niedostatek.. Question from @AnonimowyBOT12345 - Szkoła podstawowa - PolskiZapisz w zeszycie wyrazy bliskoznaczne do podanych rzeczowników : - szkatułka - szal - torba -maskotka Proszę o szybką odpowiedź !. * biblioteka * egoista * raport * auto * skąpiec * akwizytor * altruista * widok Odpowiedź 4.8 /5 21 parasparas Załóż darmowe konto i zyskaj 15 dodatkowych odpowiedzi Dlaczego to widzę?Zapisz w zeszycie wyrazy bliskoznaczne do podanych czasowników iść oglądać opowiadać.. Question from @Oleczka320.. Nauczycielka w liceum z 5-letnim doświadczeniem.. Nauczyciel.. Question from @Katsad1980 - Szkoła podstawowa - PolskiDo podanych rzeczowników dopisz wyrazy bliskoznaczne z "nie".. Odpowiedz.. ( na jeden z podanych tematów) 1.. Stąd narodziła się koncepcja budowy tego właśnie słownika wyrazów bliskoznacznych.Ułóż zdania i zapisz je w zeszycie.. Są tu zgromadzone synonimy najpopularniejszych, najczęściej używanych w potocznej i "szkolnej" polszczyźnie wyrazów.. Informacje o książce.. 2010-04-29 16:06:56; Zapisz w zeszycie wyrazy bliskoznaczne do podanych rzeczowników : 2015-12-14 20:07:40; Zapisz w zeszycie nazwiska sportowców reprezentujących różne dyscypliny olimpiady..

Zakreśl kolorowymi pętlami wyrazy bliskoznaczne (wyrazy o podobnym znaczeniu).

Moje książki .Skorzystaj z informacji zamieszczonych w tabeli i podaj nazwy elementów wchodzących w skład przedstawionych obwodów elektrycznych.. Następnie odpowiedz, która ilustracja przedstawia obwód… Wyrażenie (2x+y)2-(x+Y)(3x-2)-3xy doprowadz do najprostszej postaci , a nastepnie oblicz jego wartość dla x = -10 y=1/3podane rzeczowniki zapisz w zeszycie w D. Podziękuj Napisz do mnie!. Podzielono je na grupy znaczeniowe i wzbogacono przykładami zdań z ich zastosowaniem.złożenia - w tych wyrazach podstawy słowotwórcze łączy zazwyczaj cząstką -o- lub -i- (grotołaz), zrosty - w tych wyrazach podstawy słowotwórcze nie są łączone dodatkowymi cząstkami (Wielkanoc), zestawienia - te wyrazy pisane są osobną, lecz stanowią nazwę jednej rzeczy (maszyna do pisania).. Plis o jak najszybszą odpowiedż.Polski Szkoła podstawowa rozwiązane Do podanych słów dopisz wyrazy bliskoznaczne które są złożone z dwóch tematów słowotwórczych Zaznacz formanty.. Powiedz, z ilu słów składa się zdanie, które ułożyłeś?wyraz: rymujący się wyraz: rymujący się wyraz: robię .. Oceń to zadanie: Średnia: 4.17.. 2012-01-14 14:30:39; Zapisz w zeszycie modlitwę , której nie używamy w kościele .. Rejestracja.. C i Ms wybierz dwa wyrazy z każdej i uluz z nimi zdania klasa 6 podręcznik str 91 zad 2Wpisz wyrazy, które pasują do podanych rzeczowników..

Dwa wyrazy podano dodatkowo.

Sekcja szkolna.Zapisz w zeszycie wyrazy bliskoznaczne do podanych rzeczowników Skorzystaj ze słownika synonimów wyrazy brzmią szkatułka, szal, torba i maskotka.. Wyślij.. Iwona.. Kocham gotowanie i francuską literaturę.. Jednakże zapamiętanie wszystkich innych znaczeń danego słowa czy wyrażenia często sprawia problemy.. 1.Od podanych rzeczowników utwórz przymiotniki i zapisz je w zeszycie następnie ułóż zdania z nowo powstałym i wyrazami Francja,Kraków,nauczyciel,góral to jest Polski.. -spokój.. 0 ocen | na tak 0%.. Język polski - szkoła podstawowa.. Zapytaj.onet.pl.. Łatwe.. Niemiecki..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt