Sprawdzian z lektury katarynka quiz

Pobierz

Test składa się z 12 pytań.. Skomentuj.. Opis testu.. Gdzie toczy się akcja opowiadania?. Opis testu.. test > Kamizelka.. Rozwiąż test!Witaj na stronie Quizz.pl.. Zobacz podobne quizy: .. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.Test z lektury ,,Katarynka" .. Quiz w Poczekalni.. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.Test z lektury "Katarynka" - noweli napisanej przez Bolesława Prusa.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Test z Katarynki Zawiera 6 pytań.. Inne tryby testu.. Jaka popularna piosenka z Tik Toka jest idealna.Quiz wiedzy z lektury szkolnej "Katarynka".. .TEST WIEDZY ,, KATARYNKA ,, NATIASHA 2 lata temu.. Szukaj Grupy Zadania Przeglądaj Zaloguj się Załóż konto.. Rozwiąż test.. Szkoła latania (Janusz Christa).. Uwzględnij jego wygląd, pracę, formy spędzania czasu wolnego, kontakt z innymi ludźmi.Zobacz 2 odpowiedzi na zadanie: 3 pytania do lektury ,,Katarynka'' blocked.. 20gr otrzymywał za wpuszczenie go otworzenie bramy wieczorem, a 10zł dostawał za niewpuszczenie kataryniarzy.,,Katarynka"- Bolesław Prus.~ Test wiedzy _The_J_ 2 lata temu.. Znajdziesz tu zarówno quizy wiedzy, testy psychologiczne jak i psychotesty.. W jakich okolicznościach poznali się Felix i Net?. Latem nosił on wy-Stró kwintne, ciemnogranatowe palto, popielate spodnie od pierwszorzędnego krawca, buty połysku ące ak zwierciadła — i — nieco wyszarzany cylinder².Test wiedzy z lektury Kajko i Kokosz..

Kto jest autorem lektury "Katarynka"?

Jak nazywa się ulubiony pluszowy piesek Franklina?. Udostępnij.. Rozwiąż test.. Odpowiedz.. Sprawdź się rozwiązując ten krótki test.. Kto jest najlepszym przyjacielem Franklina?Katarynka - test wiedzy.. Przerwij test.. Co rozbolało Mirmiła w drodze na Łysą Górę?. Inne tryby testu.. Co dzieje się na końcu utworu?. Jak dobrze znasz przygody Stasia i Nel?. Quizy » Literatura , Język Polski To nowoczesne narzędzie edukacyjne dla pokolenia zawsze online.Lektury Kamizelka / Kamizelka.. Wyślij zgłoszenie.. Rozwiąż test z lektury Akademia Pana Kleksa i przekonaj się!Test z lektury szkolnej Janko Muzykant - test znajomości lektury.. w Warszawie w Krakowie w Poznaniu w Gdańsku.. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.. U góry znajdziesz quiz Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi - Test.Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi.. Jak dobrze znasz Ambrożego Kleksa i jego przygody.. Klasówka - pomagamy w sprawdzianach - wiarygodne testy powtórkowe i streszczenia.Quizy i testy do rozwiązania.. Henryk Sienkiewicz; Bolesław Prus; Juliusz Słowacki; Sprawdź się w poniższych tematach: Franklin.. Ile pamiętasz z 1. odcinka 5. sezonu Riverdale?. Jaką tajemnicę ukrywała Nika?.

Katarynka - sprawdzian DRAFT.

9 Obserwuj autora Zobacz profil Zobacz podobne quizy: #ksiazki #lektura #test .. 314 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0. Podaj co najmniej 3 cechy tego gatunku.. Inne tryby testu.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Katarynka Na ulicy Miodowe co dzień około południa można było spotkać egomościa¹ w pewnym wieku, który chodził z placu Krasińskich ku ulicy Senatorskie .. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Pytania zawarte w teście.Eduelo zawiera ponad 22 tysiące zadań i filmów edukacyjnych dla uczniów szkół podstawowych.. Ułóż ze mną puzzle!. Rozwiąż test.. Test składa się z 12 pytań.. Opisz w kilku zdaniach (min.. wg Weronika800w.. Pytanie 1 /15.. Czy zdołasz odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące przygód trójki gimnazjalistów?. adresy znanych mecenasów.Elementy świata przedstawionego Czas akcji Czas bliżej nieokreślony, ale w noweli pojawia się wiele faktów potwierdzających wiek XIX, m.in: • katarynki - bardzo popularne w tym czasie, w małych miasteczkach podczas odpustów i jarmarków; kojarzą się z krajobrazem XIX-wiecznych miast, szczególnie z Warszawą; • Helena Modrzejewska - pan Tomasz, w zakładzie znanego .Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" (Rafał Kosik)..

Jak miał na imię główny bohater lektury ?

Zawiera nieodpowiednie treści?. Wyślij zgłoszenie.. W jaki sposób pan Tomasz reagował na dźwięk katarynki?. Sprawdź się!. 3 pytania do lektury ,,Katarynka'' Lektura ,,Katarynka'' Odowiedz na pytania: A) W jakich okolicznościach dziewczynka straciła wzrok B) Gdzie lubiła spędzać wolny czas C) Jakie były jej ulubione zajęcia i zabawy CHODZI O NIEWIDOMĄ DZIEWCZYNKĘ DAJE NAJ.Jak miał na imię główny bohater lektury ?. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.. 4 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Sprawdź, jak dobrze pamiętasz tę lekturę!2.. 7/10 nie czytałam tego a ogólnie to fajny quiz.. W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - "pewniak na teście", czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę, a także w podręcznikach i na klasówkach.Książka zawiera pełen tekst lektury.Bolesław Prus, Katarynka.. Wiktor_Kowalczyk4.. bazawiedzy237.. Masz świetny pomysł na quiz?. Przypomnij sobie przygody słowiańskich wojów i ich starć ze Zbójcerzami i sprawdź, ile pamiętasz z lektury!Katarynka - sprawdzian.. Pytania zawarte w teście.. Co Kajko i Kokosz wymyślili w nocy na Łysej Górze?. 6 Obserwuj autora Zobacz profil Masz świetny pomysł na quiz?. Przypadki Krótki Quiz-4 klasa Teleturniej.Test z lektury "Katarynka" (Bolesław Prus)..

Test z lektury pt. "Katarynka" - Bolesława Prusa.

Test składa się z 12 pytań.. Darmowe, opracowane, pełne teksty lektur, e-booki, audiobooki i pliki DAISY na wolnej licencji.Postaci z lektury Felix, Net i Nika oraz Gang niewidzialnych ludzi Sprawdź, ile wiesz o postaciach z książki "Felix, Net i Nika oraz Gang niewidzialnych ludzi"!. Liczba wyników dla zapytania 'test z lektury katarynka': 10000+ Test z lektury "Syzyfowe Prace" Test.. W teście Katarynka - test znajomości lektury znajdziesz następujące pytania: Pytanie 1:Test wiedzy z "Katarynka" .. Quiz w Poczekalni.. Co w ostatniej scenie "Katarynki" mecenas zapisał na kartce?. Baw się razem z nami.Test z lektury szkolnej W pustyni i w puszczy.. Testy \ Lektury szkolne \ Katarynka; Katarynka, test z lektury Test z Katarynki.Test z lektury "Syzyfowe Prace" - Test z lektury ,,Ten obcy" - Test z lektury "Karolcia" - Test z lektury Zaczarowana zagroda ..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt