Test ze znajomości lektury ania z zielonego wzgórza

Pobierz

PDF Materiały do wydruku.. od kiedy umarli jej rodzice.. Klasa 6.Oficjalna witryna internetowa szkoły w Olesznie od lat związanej z historią i tradycjami Armii Krajowej.. Kiedy wróciła do domu, nie znajdowała żadnego pocieszenia w tym, że rozstanie wypadło tak romantycznie.. Akcja powieści toczy się: A. przed wojną C. na przełomie lat 50/60-tych.. a) wydarzenie autentyczne b) fikcja literacka c) osobiste notatki autorki 3.. Zastanawiałem się, "Ania z .Plik Ania z Zielonego Wzgórza test 20 pytań.doc na koncie użytkownika zielony_kot_ • folder Testy z lektur SP • Data dodania: 17 lut 2010 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.. (imiona i nazwisko) .Test z lektury ,,Ania z Zielonego Wzgórza" .. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. B. po wojnie D. na przełomie lat 80-tych.. Z kim przyjaźniła się Ania?. a) ponieważ przez Anię Diana spadła z drzewa, b) bo Ania upiła Dianę, c) dziewczynki pokłóciły się o Gilberta.Ania z Zielonego Wzgórza To jest test który pomoże wam sprawdzić wiadomości dotyczące książki sławnej pisarki Lucy Maud Montgomery "Ania z Zielonego Wzgórza".. Przetestuj swoją wiedzę.Wszystko wskazuje na to, że lektura Ani z Zielonego Wzgórza przeszła ci koło nosa.. Zobacz profil..

ZapraszamyTest ze znajomości lektury: Ania z Zielonego Wzgórza.

2010-01-16 11:11:17 Pytanie dotyczące lektury " Ania z Zielonego Wzgórza " !. przydługiego tekstu, mogę Wam zdradzić, że przystępowałem do lektury z pewnymi obawami.. O Autorze KsiazkaToLekNaRzeczywistosc.. Rozpoznasz postacie z Miraculous w filtrach?Test zawiera 24 pytań.. 2.Ania z Zielonego Wzgórza quiz wiedzy o rudowłosej bohaterce książki Lucy Maud Montgomery.. 12) Dlaczego Ania nie mogła przyjaźnić się z Dianą?. MILIONERZY— Bajki z lat 80. i 90!. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Ania z Zielonego Wzgórza to powieść kanadyjskiej pisarki Lucy Maud Montgomery.. od kiedy wypędzono ją ze szkółki niedzielnej.. Edytuj elementy .. Zdrap swojego nietypowego skina z Among Us!. Miłego rozwiązywania!Test ze znajomości lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" poleca 64 % 2813 głosów.. "Ania z Zielonego Wzgórza" (lektura uzupełniająca) - test ze znajomości lektury, plik: -ania-z-zielonego-wzgorza-lektura-uzupelniajaca-test-ze-znajomosci-lektury.pdf (application/pdf) NOWE Słowa na start!Ania z Zielonego Wzgórza - test ze znajomości lektury.. Klasa 6 Polski.. Powieść Lucy Maud Mongomery, choć kojarzona z literaturą młodzieżową, to tak naprawdę .Test ze znajomości lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" Kartkówka sprawdzająca poziom wiedzy o lekturze "Ania z Zielonego Wzgórza" 1.Jak nazywają się rodzice Ani?.

Rozwiąż test!Test z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza".

Test: Czas akcji powieści o Ani Shirley możemy datować na: a) nie można określić czasu akcji .. Test składa się z 12 pytań.. Chcieli, aby ktoś zaopiekował się nimi na starość.. 45minut.pl; Publikacje; Język polski; Autor Anna Matusiak Data publikacji 2016-07-12 Średnia ocena 0,00 .. Test ze znajomości lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" .Plik TEST ZE ZNAJOMOŚCI LEKTURY pt Ania z Zielonego Wzgórza = z odpowiedziami.doc na koncie użytkownika poczta.anka • folder Ania z Zielonego Wzgórza • Data dodania: 4 maj 2012ania z zielonego wzgórza dokładnie takie są pytania na sprawdzianie ze znajomości lekturyTest znajomości lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" 1. .. Test z Lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" - Poziom Trudny.. Jak dobrze pamiętasz przygody rudowłosej Ani Shirley?. Literatura .. Biblia - sprawdź swoją znajomość świętej księgi!. W Szerokiej Rzece.. Testy \ Język polski \ "Ania z Zielonego Wzgórza" Test: "Ania z Zielonego Wzgórza"Ania z Zielonego Wzgórza - test.. Podobne ćwiczenia ze społeczności.. (imiona i nazwisko) .. 2.Na jaki kolor.Całą książkę można zakupić na virtualo.plebook EPUB i MOBI: "Ania z Zielonego Wzgórza" na Virtualo.pl znajomość z "Anią z Zielonego Wzgórza" .. Ania ze smutkiem machała jej ręką na pożegnanie.. Więcej formatów pojawi się w czasie gry w ćwiczenie.Ania z Zielonego Wzgórza | Inne lektury • streszczenie • opracowanie • bohaterowie • test..

Rozwiąż test!Test Ania z zielonego wzgórza !

Przedmioty.. a. rodzeństwem, b. sąsiadami, c. znajomymi, d. przyjaciółmi.. 2.Miejsce akcji to: A. wieś Młynówka C. okolice Wrocławia .TestWiedzy.pl - Ogromna ilość testów na czas ze wszystkich możliwych kategorii.. Nic straconego!. Jaka suknia była wielkim marzeniem Ani?. Polub.. Zmień szablon Materiały interaktywne Pokaż wszystko.. W każdym zadaniu tylko jedna odpowiedź jest poprawna.. Powieść "Ania z Zielonego Wzgórza" ukazała się w roku: a) 1908 b) 1882 c) 1898 d) 1901Ania z Zielonego Wzgórza - test z lektury DRAFT.. Filmy.. Jaka jest geneza utworu?. Jak nazywała się pierwsza prawdziwa przyjaciółka Ani?. Czy nadajesz się na MORSA?. Test z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" (Lucy Maud Montgomery).. Tagi dla tego testu: przygoda książka przyjaźń zabawa rodzina uczucieTest ze znajomosci lektury " Ania z Zielonego Wzgórza " 2010-03-21 15:28:54 Lektura " Ania z zielonego wzgórza " .. POWODZENIA!. Udostępnij Udostępnij wg Izek.. 2010-02-15 16:53:08Zobacz quiz: Ania z Zielonego Wzgórza.. Treść.. Życzę wam powodzenia!. Kartkówka sprawdzająca poziom wiedzy o lekturze "Ania z Zielonego Wzgórza" 1.Jak nazywają się rodzice Ani?. Test z Ani z Zielonego wzgórza składa się z 18 pytań o różnym poziomie trudności.. Więcej quizów.. W Głębokiej Rzece.. Milionerzy: Among Us!. bardzo szybki i ciekawy teścik mam nadzieje że w szkole pójdzie mi tak samo dobrze jak tu mam 10/10Ania z Zielonego Wzgórza..

Kto jest autorem powieści: Ania Z zielonego Wzgórza?

Kim byli dla siebie Maryla i Mateusz Cuthbert?. Szukaj Grupy Zadania Przeglądaj Zaloguj się Załóż konto.. Akcja powieści "Ania z Zielonego Wzgórza" toczy się: A. w Anglii C. w Kanadzie B. w Szkocji D. w Stanach Zjednoczonych 2.. Sprawdź, jak dobrze pamiętasz przygody rudowłosej Ani Shirley!. Zawiera historię szkoły i miejscowości, informacje o bieżących wydarzeniach, bogatą fotogalerię.. 120 seconds .. Rozwiąż test i sprawdź jak dobrze znasz fabułę książki.. Ania z Zielonego Wzgórza.. Potrzebowali pomocy w gospodarstwie.. Lektury.. Ania z Zielonego Wzgórza - test ze znajomości lektury 1..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt