Napisz 10 zdań o swoich planach na przyszłość po angielsku

Pobierz

Marzę o własnym programie telewizyjnym.Zdania w Present Continuous mówiące o przyszłości będą tłumaczone następująco: I am meeting John tomorrow - Jutro spotykam się z Johnem.. 2011-05-18 22:53:03Konstrukcje wyrażające przyszłość po angielsku Sposoby wyrażania przyszłości po angielsku: konstrukcja to be going to.. Bardzo chciałabym móc pracować w informacyjnej stacji telewizyjnej, na przykład w TVN 24.. To be going to używamy, gdy mówimy o zamiarach i planach na przyszłość oraz gdy wyrażamy przypuszczenia poparte dowodami.. Ja chciałbym w przyszłości pracować w biurze.. [Po angielsku] , później przetłumacz na polski.Po skończeniu studiów chciałabym zostać dziennikarką.. ściągnij mp3.. 2014-03-23 18:27:14 napisz o sobie pare zdań po angielsku ;( 2010-09-02 16:13:03Zobacz 2 odpowiedzi na zadanie: Napisz 10 zdań o tym co robisz w wolnym czasie.. Następny dzień (25 grudnia), pierwszy dzień Bożego Narodzenia, zazwyczaj spędzamy w domu - jedząc mnóstwo świątecznych potraw, śpiewając kolędy i doskonale się bawiąc.. Przedmiot: Język angielski / Gimnazjum: 2 rozwiązania: autor: gumis15 27.4.2010 (15:16) czy internet jest lepszym wynalazkiem od ksiazki?- napisz na ten temat 25 Przedmiot: Język angielski / Gimnazjum: 1 rozwiązanie: autor: karolcia22220 2.5.2010 (12:02) Opisz szkołe i napisz notatke Przedmiot: Język angielski .Napisz 5 zdań o swoich planach na przyszłość..

Potrzebuję 10 zdań o swoich planach na przyszłość ;) po polsku i po angielsku ;] pilne ..

( sami coś wymyślcie ).. Weryfikacja tekstu pod kątem błędów rzeczowych.. In Miami, we stayed at The W hotel.Napisz 10 zdań po angielsku jak spędzasz święta Bożego Narodzenia i przetłumacz na język polski .. O północy często idziemy do kościoła na pasterkę.. potem matora jakas praca moze studia a pozniej wyjade gdzie.. niewiem no zostawiam to wam :)Autor: agnieszka25 Dodano: 5.11.2012 (10:33) muszę napisać 8 zdań o swoich planach na przyszłość używajac konstrukcji "be going" -zamierzać i "willl"-przewidywania proszę o pomoc praca kontrolna pozdrawiam błagam napisz mi ktos .Zadanie: naisz po pięć zdań z going to quot oraz z Rozwiązanie:zdania z quot will quot 1 i will be a doctor ja będę lekarzem 2 i hope i will travel around the world mam nadzieję, że będę podróżowałą dookoła świata 3 maybe in future i will fly by plane może w przyszłości będę latała samolotem 4 i will collect stamps in future ja będę kolekcjonowała znaczki w .10 zdań o swoich planach na przyszłość zdania mają być w czasie future simple po francusku w rodzaju żeńskim.. Niestety-to praca na angielski-i w tym języku.miała być .. Question from @Ela12340 - Szkoła podstawowa - Język angielskiNAPISZ 8 ZDAŃ O SWOICH PLANACH NA PRZYSZŁOŚĆ !.

(Proste zdania po angielsku).

Mogą być to proste zdania, bo jestem dopiero w 2 gim, ale wszystko musi być napisane poprawnie gramatycznie.. 0 głosów.. To samo zdanie w Future Simple (I will meet John tomorrow) będzie przetłumaczone na "Jutro spotkam się z Johnem".Proszę Was pomożcie mi napisać opowiadanie o swoich planach na nadchodzący Przedmiot: Język angielski / Liceum: 1 rozwiązanie: autor: sweetblondix 18.11.2010 (17:53) Uzupełnij zdania używając odpowiedniej formy konstrukcji there is/ there Przedmiot: Język angielski / Liceum: 1 rozwiązanie: autor: dorota66 24.11.2010 (08:51)Napisz w 10 zdaniach o swoich planach na wakacje po angielsku, i proszę przetłumacz mi tekst na polski tylko w imieniu chłopaka.. Proszę również o polskie tłumaczenie :).. × Idealne dla słuchowców - zamień swoje słówka w .. zakupy i usługi angielski matura ustna angielski zwroty miesiące po angielsku podstawowe zwroty po angielsku slang angielski angielski biznesowy zwroty napastnik w futbolu .Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach: 1.. 2011-10-07 20:32:23 Be going to - plany na przyszły weekend 2012-04-16 18:21:08 Napisz 5 zdań używając konstrukcji "be going to" wyrażających zamiary na przyszłość.. Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Zobacz 4 odpowiedzi na zadanie: Napisz w 8 zdaniach swoje plany na przyszłość..

- MidBrainartOpis wakacji po angielsku: Miami i Nowy Jork.

poleca 83 %.Napisz po angielsku ( może być tłumaczenie) o swoich wakacyjnych planach w formie listu i żeby tam zalazły się następujące punkty * Where are you going to go ?. W zdaniu po to be going to stawiamy bezokolicznik.Napisz o swoich planach na przyszłość.. Question from @Ronaldo2307 - Gimnazjum - Język angielskiNapisz o sobie,rodzinie,szkole, kolegach,zainteresowaniach i planach na przyszłośc.. Po szkole średniej o profilu biologiczno-chemicznym chciałabym dostać się na studia farmaceutyczne.. Bardzo proszę o poprawną i szybką notatkę :)Napisz 8 zdań po angielsku o fundacji 2013-06-03 20:39:58 Napisz w czasie przyszłym 15 zdań co będziesz robić w weekend z rodziną po angielsku PILNE !. Chcę zostać korespondentem politycznym w Warszawie, który przeprowadza wywiady z polskimi politykami na korytarzach parlamentu.. Sprawdzenie tekstu pod kątem ewentualnych błędów ortograficznych, stylistycznych, interpunkcyjnych lub innych.. zadanie dodane 29 września 2010 w Język rosyjski przez użytkownika RuDa14 (-400) .Plany na przyszłość.. Question from @Marikaaaaaaaaaa - Gimnazjum - Język angielskiZnajdź odpowiedź na Twoje pytanie o napisz 10 zdan o swoich planach na weekend po angielskuNapisz 10 zdań o swoich planach na przyszłość..

Sprawdzenie materiału pod kątem ich aktualności.Moje plany na przyszłość.

0 22 fiszki joasiahuchwajda.. Napisać 15 zdań o sobie i o swojej szkole.. Po angielsku.Napisz 15 zdań w języku angielskim o swoich marzeniach lub planach na przyszłość.. Wpis na bloga po angielsku; Leave a Reply Anuluj pisanie odpowiedzi.Napisz o wybranym tańcu!. rozpocznij naukę.. Napisz wiadomość do kolegi/koleżanki a w niej: .. - napisz o swoich planach na wieczór, - poinformuj, z kim zamierzasz spędzić wieczór, ..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt