Czarna owieczka sprawdzian z lektury

Pobierz

0-4 pkt.. Przedstawienie rodziny Popiołków - listonosza i jego córek bliźniczek.. Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Ustal kolejność zdarzeń - Historyjka obrazkowa // odp.. 2005 5 lat temu.. Czym różniły się bliźniaczki?. Jak dobrze znasz książkę "Czarna owieczka" Jana Grabowskiego?. Jak dobrze znasz książkę "Czarna owieczka" Jana Grabowskiego?. Kto jest autorem książki "Czarna owieczka"?. Jakie nazwisko nosił listonosz w książce ,,Czarna owieczka"?. Obok nazwiska autora wpisz tytuł jego książki.czarna owieczka 1 Anaruk, TESTY, Testy i opracowania lektur testy z Ani z Zielonego.. Chłopcy z placu broni, Lektury SP scenariusze lekcji Test sprawdzający znajomość treści lektury Przygody Tomka Sawyera, Testy z lektur SP Ludzie bezdomni, Testy opracowania lektur Współczesny sport, jego istota, elementy i obraz na podstawie lekturyKrótki utwór Czarna owieczka niesie w sobie wyraźne przesłanie: każdego trzeba kochać za to, jaki jest, a nie próbować kształtować go wedle swoich wyobrażeń.. "Czarna owieczka" to lektura sugerowana dla uczniów klas 1-3.. Suczka Wierna była dla Metki: przybraną mamą.. Metka zyskuje nowy dom.Czarna owieczka Jan Grabowski Po drugiej stronie ulicy, nieco w lewo od naszej furtki, stał domek w ogrodzie.. Opis czarnej owieczki - Perełki.. Co było przysmakiem Metki?. Quizy o książkach.. Tytułowa bohaterka książki Jana Grabowskiego jest bowiem owieczką niezwykłą..

Czarna Owieczka - test znajomości lektury.

b) -Kochać go takim jakim jest!. Zosia i Wisia wracają z wakacji.. Skomentuj.. przyjaciółką.. Tak się jakoś dziwnie składało, że kto tylko zamieszkał w tym domu, najwyżej po pół roku wynosił się z naszego miasteczka.. Pytanie 2. .. @Alopex_Cassandra.Malfoy_ Zdaję sobie z tego sprawę że miała ona jasne włosy ale to rudą Katherinę widzę bardziej w roli Marie Malfoy .. Spróbuj zdać egzamin, który piszą uczniowie na kierunku technik żywienia .Czarna owieczka éw.. Metka mieszkała: w kurniku.. "Czarna owieczka" - test znajomości lektury Jan Grabowski, "Czarna owieczka" - historia rzadko spotykanej i pięknej przyjaźni!. Rozwiąż test: Czarne Stopy: Seweryna Szmaglewska: Rozwiąż test: Dzieci z Bullerbyn: Astrid Lindgren: Rozwiąż test: Pan Tadeusz: Adam Mickiewicz: Rozwiąż test: Dziady .Przeczytaj uważnie i obrysuj w pętelkę tytuł książki, która opowiada o Reni.. Czyją córką była Metka?. a) Popielarczyk b) Popiołek c) Popielniak.. 2b_sp6gliwice_06543.. Przyjaźń Metki i Misia - Metka nabiera psich manier.. "Czarna owieczka" - pytania ze znajomości lektury Koło fortuny wg Ejonczyk2 Klasa 1 Klasa 2 " Czarna owieczka" Koło fortuny wg Natalia83 Klasa 2 Polski Czarna owieczka Koło fortuny wg Hania37 Klasa 1 Czarna owieczka Memory Pasujące pary wg Mgawin388 Klasa 2 Czarna owieczka - plan wydarzeń Porządkowanie wg Monrud333 Klasa 2 PolskiTest z lektury"Czarna owieczka" 1) Córki listonosza to : a) Marysia i Kasia b) Ala i Ola c) Zosia i Wisia 2) Metka to : a) piesek b) kotek c) owieczka 3) Przyjacielem Metki był : a) Szaruś b) Misiek c) Puszek 4) Metka zachowywała się jak : a) królik b) owca c) pies 5) Metka z Misiem pobili się o : a) motylka b) kość c) kurę2..

... "Czarna owieczka"-test ze znajomości lektury.

11) Książka "Czarna owieczka" uczy nas a) tolerancji b) pracowitościTest znajomości lektury Jana Grabowskiego " Czarna owieczka" 1.. PowtorzTesty z lektur szkolnych Znajdziesz u nas profesjonalne testy wiedzy z lektur.. Setki pytań, dzięki którym nie umknie Ci żaden szczegół z przeczytanej książki.. Rozpocznij Powtórz najważniejsze wiadomości i przygotuj się do odpowiedzi z języka polskiego, z materiału dotyczącego lektury "Czarna owieczka" autorstwa J. Grabowskiego.1.. Jak miały na imię córki pana Popiołka?. ( Listonoszem) 2.. ( Suka Wierna) 6.. — Piszemy imiona i nazwiska Zapisz o kim jest mowa: voblerajac wtašciwe stowa z ramki_ Pamietaj, Že imiona i nazwtska piszemy wielka litera' Listonosz, wdowiec tata Zosl Wisi RozDrykany szczeniak, z wyg/qdu podobny do pluszowego misa Wesota, czarna owieczka która zacñowmafa sie jak piesDział - test z lektury Czarna owieczka.. Nie był ani brzydki, ani ładny.. ( Kolorami wstążek we włosach) 4.. ( Córką Perełki) 5.. Kim z zawodu był pan Popiołek?. Autor lektury "Czarna owieczka" to.. ( Kolorami wstazek we wlosach) 4.. Osierocona w dzieciństwie, zostaje przygarnięta przez zastępczą matkę - mądrą sukę .Czarna owieczka.. "Czarna owieczka".owieczka lektura kolorowanki matematyczne pliki uzytkownika ewus85 przechowywane w serwisie Chomikuj.plTest ze znajomosci lektury "Czarna owieczka" dla klasy II szkoly podstawowej.Zabawne opowiadanie o Metce, osieroconej owieczce wychowanej przez suke razem ze szczeniakiem.Plik sprawdzian z lektury czarna owieczka.pdf na koncie użytkownika fyasirfuadi • Data dodania: 18 lip 2020..

Edit "Czarna owieczka"-test ze znajomości lektury DRAFT.

a) bryła soli b) miska kaszy c) kości.Test z języka polskiego dotyczy lektury "Czarna owieczka" J. Grabowskiego przerabianej w szkole podstawowej.. Widget Rozpocznij test Podobne quizy Szkoła podstawowa Test z lektury "Mały Książę" - poziom trudny Szkoła podstawowa Test z lektury "Hobbit, czyli tam i z powrotem" (fioletowy) Szkoła podstawowaTest ze znajomości lektury pt.:"Czarna owieczka" Odpowiedz na pytania: 1.. Zebrane pytania i odpowiedzi do zestawu.. Jak nazywały się główne bohaterki utworu?. Popiołek.. w psiej budzie.. Wiosną małe Popiołkówny wyjechały: na obóz w góry.. 32 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Autorem książki jest Jan Grabowski.. Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Jesli czytali samodzielnie, to test przeprowadzam przed rozpoczeciem cyklu zajec zwiazanych z. dana lektura.Czarna owieczka Lektury kl. 1-3 pliki uzytkownika beatachlopik przechowywane w serwisie Chomikuj.pl lektury czarna owieczka 2.pdf, lektury czarna owieczka 3.pdf.. Kto zaopiekowal sie, karmil Metke?a) zeby nie odwiedzaly Misia i Metki b .Czarna owieczka • Lektury kl. 1-3 • pliki użytkownika beatachlopik przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • lektury czarna owieczka 2.pdf, lektury czarna owieczka 3.pdf Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Okładka miękka Rok wydania 2016 Przedział wiekowy dla przedszkolaków (3-5 lat), dla dzieci z klas I-III (6-9 lat), dla dzieci z klas IV-VI (10-12 lat) obcym psem..

Ulubiona owieczka Wisi i Zosi miała na imię: Rusałka.

Test znajomosci lektury Jana Grabowskiego Czarna owieczka" 1. c) żeby nie brały ich na ręce.. Udostępnij.. Ilość pytań: 12 Rozwiązywany: 13525 razy Pytanie 1.. "Czarna owieczka" "Cudaczek Wyśmiewaczek" "Najmilsi" "Na jagody" "Pilot i ja" "Psotki i śmieszki" 0-1 pkt.. Opiekę nad Metką przejmuje suczka Wierna.. - Łamigłówka Sprawdzamy zrozumienie tekstu - Quiz // odp.. Kto jest autorem książki "Czarna owieczka"?. Jak miała na imię matka Metki?a) o gumowa piłeczkę b) o miskę z jedzeniem c) o kość 10) Zosia i Wisia pomyślały a) -Trzeba każdemu pozwolić być , tym czym jest!. Rozpoznajemy rodziny wyrazów Ćwiczymy pisownię imion i nazwisk // odp.a) żeby nie odwiedzały Misia i Metki b) żeby ich nie dokarmiały.. Czarna Owieczka - test znajomości lektury.. Kto zaopiekował się, karmił Metkę?. Połącz parami tytuły książek z ich bohaterami.. Pobierz PDF Fiszki Powtórzenie Nauka Rozwiąż test.. Jak nazywała się matka małej owieczki?. c) -Nie warto być tolerancyjnym!. Perełka.. Jak to się działo, że prawie zawsze stał on pustkami - trudno było dociec.. Ilość pytań: 12 Rozwiązywany: 13533 razy.. do ciotki na wieś..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt