Podsumowanie roku w gminie

Pobierz

Przez dwanaście miesięcy wydarzyć się może naprawdę wiele.. Epidemia koronawirusa wpłynęła na nasze życie w sposób szczególny.. Mimo iż kończący się rok zapisze się w historii jako okres pandemii i wielu ograniczeń z nią związanych, to w gminie Goleszów można będzie go zaliczyć do bardzo udanych po względem wielu korzystnych zmian i szeregu długo oczekiwanych inwestycji.. Następny : WARSZTATY BOŻONARODZENIOWE W MUZEUM REGIONALNYM.. 3 stycznia 2021.. O najważniejszych inwestycjach roku 2020 rozmawiamy z Martą Słaby, wójtem gminy Łabowa.podsumowanie roku w gminie sieroszewice 13 stycznia 2021 Wójt Gminy Sieroszewice Anatol Piaskowski zaprasza mieszkańców do zapoznania się z podsumowaniem roku 2020 w gminie Sieroszewice.7 lutego 2020 r. w Miejskim Domu Kultury odbyło się uroczyste podsumowanie roku sportowego 2019 w Gminie Opoczno.. Sobota, 16 stycznia 2021 r., imieniny Marcelego, Włodzimierza, WaleregoRok 2020 nie był łatwy dla żadnej gminy, lecz to nie znaczy, że nic się w nich nie działo.. Wójt zaznacza, że choć, jak każda gmina również Czernica poniosła straty .Inwestycyjne podsumowanie roku 2020 w gminie Dobroszyce.. Z tego 16 aktów urodzenia sporządzono dla dzieci urodzonych za granicą.. NASZE WIDEO.. Pomimo tego, że rok 2020 był .W związku ze zbliżającym się końcem trudnego roku 2020, poprosiliśmy włodarzy gmin i powiatu o krótkie podsumowanie ostatnich 12 miesięcy oraz podzielenie się planami i obawami związanymi z nadchodzącym rokiem 2021.Inwestycyjne podsumowanie roku 2020 w gminie Dobroszyce Rok 2020, mimo trudnej sytuacji spowodowanej pandemią, był dla gminy Dobroszyce rokiem przełomowym i bardzo pracowitym..

Tegoroczne podsumowanie to już 4 opublikowane na łamach portalu Dziwnow.net.

2020 rok gmina zamknęła kwotą blisko 25 milionów złotych, pozyskanych środków zewnętrznych, która zasiliła jej budżet.Statystyczne podsumowanie roku: w gminie urodziło się 87 dzieci, zmarło 72 mieszkańców 19.01.2021 05:11:00 PAN 0 4429 Urząd Stanu Cywilnego gminy Tymbark podsumował miniony rok 2020.Podsumowanie roku 2020 w gminie Uniejów.. December 31, 2020 at 9:20 AM · Zapraszamy na specjalne wydanie Kuriera Myślenickiego i filmowe podsumowanie 2020 roku w Miasto i Gmina Myślenice wraz z rozmową z panią redaktor Ewelina Mielecka Stankiewicz Myślenice Itv Telewizja Internetowa - Region Południe.PODSUMOWANIE ROKU 2020 W GMINIE ŻUKOWICE Drukuj Szczegóły 30 grudzień 2020 Podsumowanie roku 2020.. Mijający rok w gminie Dzwola był, rokiem wytężonej pracy w realizacji budżetu oraz zadań inwestycyjnych, ze szczególnym uwzględnieniem poprawy stanu infrastruktury drogowej.. - W 2019 roku była wspólna inwestycja z Powiatem, z czego większość nakładów poniosła gmina Biała.Przełom starego i nowego roku to czas snucia planów na przyszłość, ale i czas podsumowań.. W Porannym Gościu Radia Rodzina, wójt gminy Czernica - Włodzimierz Chlebosz podkreślił, że ten rok to rok niepewności, ale również społecznej integracji.. Wciąż dużych finansowych nakładów wymagają gminne drogi, więc i w tym kierunku będzie płynął strumień gminnych pieniędzy i, jeżeli się uda, również pieniędzy zewnętrznych - czy to z budżetu .- Instytut Badań w Oświacie przygotowuje corocznie w formie sprawozdawczej podsumowanie działań w placówkach oświatowych naszej gminy..

2019 rok dobiega końca, warto więc pokusić się o krótkie podsumowanie naszych działań.

Cały świat został pogrążony epidemią koronawirusa, która dotarła do nas z odległych Chin i od tej pory wszystkie działania skierowane zostały na walkę z Sars-CoV-2, a słowo: koronawirus odmienione zostało przez wszystkie przypadki.Podsumowanie roku 2018 w statystyce demograficznej gminy i miasta Stawiszyn - obserwujemy mniejszą liczbę mieszkańców i narodzin dzieci, a także spadek liczby zgonów.. Udostępnij Tweet.. Jarosław Szlachetka.. Zebrane są tu tematy ważne dla mieszkańców oraz wszystkie informacje o inwestycjach jakie udało się zrealizować w Gminie Janów.. A pracy w ostatnich dwunastu miesiącach było sporo.. Życzymy miłej lektury.Podsumowanie działań inwestycyjnych i środków przeznaczonych na ich realizację w 2020 roku zostało zestawione w tabeli poniżej.. Dokończą chodnik pomiędzy Świdrami i Łukowem.. W porównaniu do ubiegłego roku to mniej o 19 osób.Zbliża się koniec roku, a dla wszystkich samorządów oznacza to czas podsumowań, a głównie liczenia strat związanych z pandemią koronawirusa.. Dodano: 15 grudnia 2020.. Jest to również czas oceny tego, co udało się nam zrealizować w mijających dwunastu miesiącach.. Chcielibyśmy przedstawić je Państwu, szczególnie, że w minionym roku forma edukacji naszych najmłodszych mieszkańców w dużej części opierała się na nauce zdalnej - komentuje wójt Piotr .PODSUMOWANIE MINIONEGO ROKU W GMINIE BARDO i PLANY NA 2021 ROK Jaki był rok 2020?.

Minione 12 miesięcy w gminie Mykanów przebiegły pod znakiem kontynu...Podsumowanie 2020 roku w gminie Rybno.

Rok 2020 bez wątpienia był wyjątkowy.Zapraszmy do przeczytania podsumowania 2020 roku, w którym znajdziecie Państwo informacje co działo się w mijającym roku.. Udało się wykonać wiele zaplanowanych inwestycji, głównie dzięki skutecznie pozyskanym dofinansowaniom.. W 2020 roku Gmina Goleszów .Jest to egzemplarz wyjątkowy, jedyny taki w kraju.. Na dzień 31.12.2018 r. na terenie gminy zameldowanych było 7188 osób.. W dniu 30 grudnia odbyła się XL Sesja Rady Miejskiej w Uniejowie.. Na pewno inny niż poprzednie, które do tej pory mijały.. Wydarzenie zakończyła defilada orkiestry i pocztów sztandarowych.Koniec roku 2020 to czas na podsumowania.. 18.01.2021, 09:44 ; Redakcja; Wójt gminy Rybno Damian Jaworski w rozmowie o podsumowuje 2020 rok, a także mówi o planach na przyszły rok.. Spotkanie w przededniu Nowego Roku było także okazją do podsumowania wydarzeń, działań i przedsięwzięć, jakie miały miejsce na terenie gminy w ostatnich dwunastu miesiącach.. Wszystko przez epidemię, która towarzyszył nam praktycznie przez cały 2020 rok.. Z pewnością ten rok był trudny i dla wielu z nas bardzo ciężki.. Nietypowe hobby.. 3 maja 2018 roku, w rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja, mieszkańcy Miasta i Gminy Gąbin wzięli udział w obchodach okolicznościowych przy Pomniku Głazie Marszałka Piłsudskiego..

Mimo trudnych czasów, wiele zmieniło się w gminie Łazy, która mimo wszystko w ubiegłym roku postawiła na rozwój.

Remonty w SP ZOZ w Łukowie.Rok 2020 zapisze się w pamięci ludzi na całym świecie jako czas, kiedy wszystko się zatrzymało.. Poprzedni : XXXII Sesja Rady Miasta cz. 1.. Udało się wykonać wiele zaplanowanych inwestycji, głównie dzięki skutecznie pozyskanym dofinansowaniom.. Należy zwrócić uwagę, iż dane dotyczące urodzeń nie odzwierciedlają faktycznej sytuacji w Pajęcznie, ponieważ w naszej gminie nie ma izby .Podsumowanie minionego roku to cykliczna impreza, która w naszej gminie, jest wydarzeniem szczególnym.. Tradycyjnie już podsumowaniu towarzyszyła prezentacja multimedialna, w której przedstawione były niektóre z wydarzeń minionego roku, wydarzenia .Podsumowanie roku 2010 w Gminie Dziwnów.. Rok 2020, mimo trudnej sytuacji spowodowanej pandemią, był dla gminy Dobroszyce rokiem przełomowym i bardzo pracowitym.. Z rozwoju nie mogły jednak zrezygnować samorządy, dzięki którym mieszkańcy mogą liczyć na kanalizację, drogi czy remonty budynków użyteczności publicznej.. Zmieniła świat i pokazała, jak łatwo oto, aby znany nam ład społeczny i gospodarczy rozsypał się, jak domek z kart.Podsumowanie roku 2020 w gminie Stanin.. Spotkanie środowiska sportowego gminy Opoczno rozpoczęło się od minuty ciszy, którą uczczono pamięć Zofii Długosz wieloletniego pedagoga i nauczyciela geografii, działaczkę i pasjonatkę sportowo-rekreacyjną i Rafała Piekarskiego sportowca, który w ostatnim sezonie .W 2019 roku w Urzędzie Stanu Cywilnego w Pajęcznie sporządzono 17 aktów urodzeń: 8 dla dziewcząt i 9 dla chłopców.. Koniec roku to zawsze czas podsumowań, refleksji nad tym co minęło i nad tym co nas czeka w Nowym Roku.. .Podsumowanie roku w Gminie Goleszów 2020-12-31.. Opublikowano 31 grudnia 2010 10 stycznia 2013 [data] przez Dziwnow.net.. 2020 rok gmina zamknęła kwotą blisko 25 milionów złotych, pozyskanych .Koniec roku to dobry czas na dokonywanie podsumowań..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt