W pustyni i w puszczy test ze znajomości lektury z odpowiedziami pdf

Pobierz

Sprawdź, czy wciąż pamiętasz losy Stasia i Nel!. Po drodze, w przewidywaniu, że chory może potrzebować świeżego mięsa, zabił dwie pentarki, które też istotnie zostały przyjęte z wdzięcznością.. W pustyni i w puszczy - test trudny Trudniejszy test ze znajomości a) Fatmy c) Idrysa b) Chamisa d) beduinów 2.. 2011-12-11 18:00:36 Jakie będą pytania mniejwięcej z lektury "W pustyni i puszczy " ?. "W PUSTYNI I W PUSZCZY"- TEST ZNAJOMOŚCI LEKTURY 1.. W Pustyni i w Puszczy autorstwa Henryka Sienkiewicza.. Nieznajomy patrzył jeszcze przez chwilę, mrugając oczyma, po czym przetarł ręką czoło.W jaki mieście mieszkali bohaterowie?. Ale Nel jest ciężko chora, więc błagam cię dla niej o pomoc.. Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.. Czy odgadniemy o której byłeś w kościele ze świ.. Który bohater filmu .Pytania na sprawdzenie znajomości lektury Henryka Sienkiewicza pt. Nelly Rawlison i Staś Tarkowski Nel Rawlison i Stanisław Tarkowski Nelly Rawlison i Stanisław Tarkowski Nelly Rawlison i Stanisław .Plik Test z treści lektury W pustyni i w puszczy.pdf na koncie użytkownika martap1978 • folder W pustyni i w puszczy • Data dodania: 3 maj 2011 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.. Oczekiwane odpowiedzi: 1..

W pustyni i w puszczy- znajomość lektury (2) Połącz w pary.

Napisz do nas.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmasteraa) "W pustyni i w puszczy" to powieść obyczajowa b) "W pustyni i w puszczy" to powieść podróżnicza c) "W pustyni i w puszczy" to powieść przygodowa 35) Staś nauczył się strzelać: a) w Port Saidzie b) podczas pobytu w Omdurmanie c) po tym, jak zdołał uwolnić się z rąk porywaczy 36) Która narodowość nie pojawia się w utworze?9.. Jak nazywali się główni bohaterowie?. Sprawdź się rozwiązując ten krótki test.Test z lektury: "W pustyni i w puszczy" .. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. a) konia c) lwa b) słonia d) tygrysa 3.. Quiz w Poczekalni.. Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.. 21 Obserwuj autora Zobacz profil Zobacz podobne quizy: #j-polski #ksiazki #lektury # .Test do wspaniałego przygotowania się do sprawdzianu z Lektury szkolnej pt. Powodzenia!. Zapasy żywności wzięli ze sobą, mieli również przygotowane w kryjówkach.. W jakim celu to zrobiono?. 1503 Obserwuj autora Zobacz profil Zapraszam do rozwiązywania moich quizów: .. Co zrobiła Nel, aby zostawić ślad dla pościgu ?. Krótki - "W pustyni i w puszczy" - W pustyni i w puszczy - W pustyni i w puszczy .. wg Agadudzik14.Plik Test ze znajomości lektury w pustyni i w puszczy.doc na koncie użytkownika zielony_kot_ • folder Testy z lektur SP • Data dodania: 17 lut 2010 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.W pustyni i w puszczy | Inne lektury • streszczenie • bohaterowie • opracowanie • test..

App erstellen ... Test ze znajomości lektury ,,W pustyni i w puszczy''.

Fahdi c) Gebhr b .Plan wydarzeń "W pustyni i w puszczy" - W pustyni i w puszczy - mapa by Z.. 2011-09-21 15:31:25wiedza z lektury ,,W pustyni i w puszczy'' - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraUciekliśmy z małą miss Rawlison z niewoli derwiszów i ukrywamy się w dżungli.. Życzę miłego rozwiązywania.. Kartkówka dla kl. V ze znajomości lektury " W pustyni i w puszczy" cz II 1.. W pustyni i w puszczy.. Zawiera nieodpowiednie treści?. a) 1876 b) 1866 c) 1888 d) 1872 .. strzałów ze sztucera b) latawców c) butelek wrzucanych do rzeki d) śladów wyrytych na drzewach"W PUSTYNI I W PUSZCZY" _____ imię i nazwisko I. Staś wybrał się do Lindego dopiero następnego dnia w południe, musiał bowiem odespać noc poprzednią.. Podczas wędrówki przez Afrykę ucznio - wie poznają głównych bohaterów lektury, razem z nimi przeżyją przygody i podejmą trudne decyzje.Test ze znajomości lektury ,,W pustyni i w puszczy''.. W pustyni i w puszczy - przetestuj swoją wiedzę #test wiedzy, #test, #książki i komiksy, #lektury szkolne, #w pustyni i w puszczy, #test z lektury 4330 x, 2016-01-07 21:34:08Notatki z lektury Test ze znajomości lektury Zaproponowany cykl zajęć ma na celu pokazanie czytelnikom piękna Czarnego Lądu, jego egzotyki i magii..

Henryk Sienkiewicz, "W pustyni i w puszczy" - test znajomości lektury.

"W pustyni i w puszczy" to powieść: a) historyczna b) podróżniczo-przygodowa c) fantastyczna d) obyczajowa 2.. Wyślij zgłoszenie.. Sprawdź, ile pamiętasz!. W którym kraju rozpoczyna się akcja powieści?. Rozwiąż test!Pytania do sprawdzianu z lektury "W pustyni i w puszczy" .. Co stało się ze Smainem, jakie mamy o nim ostatnie informacje?. ''W pustyni i w puszczy'' Henryka Sienkiewicza - quiz sprawdzający z lekturyQuiz W pustyni i w puszczy 28.. W jaki sposób dzieci uwolniły się od porywaczy?. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Test z lektury ,,W Pustyni i w Puszczy" .. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Zauważyłeś literówkę lub błąd?. Zawiera tylko te bardziej wymagające i szczegółowe pytania.Test z lektury W pustyni i w puszczy Henryka Sienkiewicza.. Co zaproponował Grek Stasiowi w Omdurmanie ?. Jaką broń, dostał Staś na Gwiazdkę?. Rozwiąż test!Najbardziej kompletny test z lektury W pustyni i w puszczy jaki znajdziesz w sieci.. Test: W który roku Sienkiewicz rozpoczął karierę dziennikarską?. Z jakiego powodu Staś i Nel zostali porwani?. Po wodę chodzili nocą do Nilu.. Liczba wyników dla zapytania 'w pustyni i w puszczy test z odpowiedziami': 10000+ .. Dokładniejszy niż streszczenie :) Liczba pytań: 89 Poziom: Trudny Rozwiązany: 7951 razy Średnia ocena:Test ze znajomości treści lektury "W pustyni i w puszczy" Henryka Sienkiewicza..

W pustyni i w puszczy.

Co uczynił wtedy chłopiec i dlaczego ?. Zawiera 16 pytań.. 2010-02-25 17:30:43 Test z lektury w pustyni i w puszczy , czy te pytania mogą być na kartkówce?. Sprawdzian przygotowany dla klasy V.Dajcie odpowiedzi do testu z lektury W pustyni i w puszczy.. remington sztucer strzelba AK-10 : 2. z lektury "w pustyni i w puszczy" ?. Czym była fatamorgana ?. a) Polska b) Anglia c) Egipt d) Sudan 3.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury W pustyni i w puszczyPytania i odpowiedzi do lektury W pustyni i w puszczy (74) Poniżej znajdziesz listę pytań z lektury W pustyni i w puszczy, które mogą Ci się przydać do powtórki.. Jakie wielkie zwierzę zastrzelił Staś?. Staś zabił lwa, później porywaczy.Test: W pustyni i w puszczy Opis testu: Szczegółowy test z lektury.. Wybierz prawdziwą odpowiedź.. Czyje dzieci miały być wymienione za porwanych Stasia i Nel?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt