Jakie nazwisko nosił szkolny lekarz felix net i nika

Pobierz

Poznajemy trójkę głównych bohaterów.. Test składa się z 12 pytań.. • Pierwszy tom, czyli Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi, jest lekturą obowiązkową w klasach IV -VI.. Morten - czarny charakter, będący programem sztucznej inteligencji.. W jakich okolicznościach poznali się Felix i Net?. prof. Stefana Kuszmińskiego.Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" (Rafał Kosik).. 8.6 Felix, Net i Nika oraz Orbitalny Spisek 2: Mała Armia.. Obecnie jest uczniem Gimnazjum im.. Mieszka i uczy się w Warszawie.. Net przypomniał sobie wtedy o Gangu Niewidzialnych Ludzi i zasugerował, że może Morten ich śledzi, poczeka aż odnajdą skarb; wtedy ich sprzątnie i zabierze kosztowności.. Gdzie dzieci wyjechał na wycieczkę?. 8.7 Felix, Net i Nika oraz Trzecia Kuzynka.. Rozdział 2.. Czy zdołasz odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące przygód trójki gimnazjalistów?. Na rozpoczęcie roku szkolnego ubrany był w luźne bojówki, z łańcuszkiem zwisającym przy pasku, w wytartej brązowej bluzie z kapturem.. Mówią na niego "chudzielec".. Dzieci zaprzyjaźniają się i przeżywają pierwsze wspólne przygody.. prof. Stefana Kuszmińskiego w Warszawie - szkoła, w której uczą się Felix, Net i Nika oraz inni Uczniowie.. Jest samodzielną kopią programu AI Vidoktor.. a) Jezierski b) Jamnik c) Wesołowski d) Kosiorkiewicz 10) Z kim mieszkała Nika?.

Jak miał na nazwisko właściciel odlotowego poloneza, sąsiad Felix'a?

Utwór otwiera cykl złożony obecnie z piętnastu tomów.. Akcja większości powieści o FNiN toczy się właśnie tutaj.. Jaki napis widnieje na furgonetce, którą przemieszczają się członkowie gangu?. Mieszka w półtorapokojowym mieszkaniu na trzecim piętrze starej kamienicy na Pradze.. Zbadali go i był on świeży.. Data wydania: 2014-04-08.. Po jego śmierci plany przejął inny architekt.Felix, Net i Nika - cykl książek science fiction dla dzieci i młodzieży, autorstwa Rafała Kosika, wydawanych przez wydawnictwo Powergraph.Opowiada o przygodach trójki tytułowych młodych przyjaciół - Felixa Polona, Neta Bieleckiego oraz Niki Mickiewicz - uczęszczających do warszawskiego gimnazjum im.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.• Seria to 15 tomów, do czytania niezależnie od siebie, i ponad 1 400 000 sprzedanych egzemplarzy!. Felix i Nika nie skomentowali jego przemyśleń.Ważniejsze postacie drugoplanowe.. "Transport zwierząt".. prof. Stefana Kuszmińskiego.. Na pozór są zwykłymi nastolatkami, którzy toczą życie jak wszyscy.. prof. Stefana Kuszmińskiego w Warszawie - szkoła, w której uczą się Felix, Net i Nika oraz inni Uczniowie.. Jakie problemy natury psychicznej miał Net według dra Jamnika?. Zarejestruj się i pobierz ebooka całkowicie za darmo..

Felix i Nika doświadczają przemocy szkolnych dręczycieli: Marcela i Rubena.

Trójka przyjaciół poznaje Manfreda - sztuczną inteligencję, którą wychował Net.8.4 Felix, Net i Nika oraz Pułapka Nieśmiertelności.. prof. Stefana Kuszmińskiego w Warszawie i .przyjaźni się z Felixem Polonem i Netem .Play this game to review Other.. 8.8 Felix, Net i Nika oraz Bunt Maszyn.. Dołącz do nas i ucz się w grupie.Katalog darmowych ebooków w formatach Epub, Mobi Kindle, PDF.. Gimnazjum nr 13 im.. Pierwszy dzień w szkole.. <3 1.Nauczyciele i pracownicy szkoły - charakterystyka • Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Co najczęściej zapisywał dr Jamnik swoim pacjentom?. "Przeprowadzki".. Wysyłamy w 24h - to znaczy, że taki produkt mamy w magazynie i wyślemy go w ciągu 24 godzin w dni robocze (1 dzień roboczy) od momentu .Wolne Lektury to projekt prowadzony przez fundację Nowoczesna Polska.Reprodukcje cyfrowe wykonane przez Bibliotekę Narodową, Bibliotekę Śląską i Bibliotekę Elbląską z egzemplarzy pochodzących ze zbiorów BN, BŚ i BE.. Dostępność: Wysyłamy w 24h.. Rozwiąż test!Podstawowe informacje o bohaterze Felix Polon - bohater cyklu Rafała Kosika Felix, Net i Nika - ma 13 lat.. Fundacja Nowoczesna Polska, 00-514 Warszawa, ul. Marszałkowska 84/92 lok.. W naszej bazie jest 1263 książek elektronicznych za 0zł.Czy współczesne książki nadają się na lektury szkolne, czyli "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych ludzi..

Ponury Żniwiarz - czarny charakter, manipuluje ...Który z tytułowych bohaterów nosi nazwisko Mickiewicz?

Ilość stron: 376.. Bez problemu włamie się do szkolnej bazy komputerowej, napisze program na zapętlenie kamery, a nawet stworzy program zdolny połączyć sen z jawą, jak miało to miejsce w książce Felix, Net i Nika oraz Pałac Snów.. 8.9 Felix, Net i Nika oraz Świat Zero.. Jaką tajemnicę ukrywała Nika?. 9 Zobacz więcej.odpowiedział (a) 01.06.2016 o 13:41.. Tom 1" Od dawna już nie zaliczam się do młodzieży, więc czytam trochę inne książki niż te dla nich przeznaczone.TELESEICT.. Golem-Golem - dwumetrowy, człekokształtny robot skonstruowany przez Felixa i Neta i nauczony uczuć przez Nikę.. "Usługi hydrauliczne".. W jakich okolicznościach poznali się Felix i Net?Rozdział 1.. Powieść wydano w 2004 roku, rok później Polska Sekcja IBBY wyróżniła książkę tytułem "Książki Roku 2005".Odpowiedzi do ''Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi'' Więc tak, potrzebuję odpowiedzi na pytania po niżej, więc prosiłabym osoby, które czytały już te książkę o uzupełnienie ich (przynajmniej tych na, które znacie odp) Dziękuję za uwagę!. Test z części 1-2, czyli "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" i "Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa".Test z lektury: "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Golem, właśc.. Uczęszcza do Gimnazjum nr 13 im.. W Warszawie tworzą się korki..

Chcą dać nauczkę szkolnym chuliganom i poznać przyczynę uciążliwych korków w mieście.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - powieść młodzieżowa science fiction.

Miał włosy ciemnoblond.. - magister inżynier Juliusz Stokrotka - dyrektor gimnazjum; niski, pulchny, łysiejący mężczyzna o donośnym głosie; troszczy się o dobre imię szkoły,Nika zwróciła uwagę, że pod stołem leżał niedopałek papierosa.. Kto jeździł na wycieczce szkolnej, w Tatrach, na snowboardzie?Charakterystyka zewnętrzna Net to wysoki i chudy jak tyczka chłopiec.. Nosił jaskrawożółte okulary.Felix Polon, Net Bielecki i Nika Mickiewicz rozpoczynają naukę w I klasie gimnazjum.. Urodziła się w lipcu lub sierpniu 1992 w Warszawie.. Już na początku powieści widać jednak, że różnią się od innych inteligencją i tendencją do pakowania się w kłopoty, są ciekawi świata oraz nie boją się stawić czoła zagrożeniom.Wymiary: 14x21 cm.. 8.5 Felix, Net i Nika oraz Orbitalny Spisek.. • Polska seria o polskich nastolatkach, z ich problemami: pierwszymi zauroczeniami i związkami, trudnymi układami rodzinnymi, skomplikowanymi relacjami w szkole.Felix, Net i Nika są trójką trzynastolatków, którzy poznali się w szkole.. Jego tata jest inżynierem - wynalazcą, konstruktorem, zaś mama - dyrektorem marketingu w bardzo dużym banku.Nika Mickiewicz to jedna z głównych bohaterów z książki pod tytułem ,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych ludzi".. Architektem budynku był Jan Knipszyc, który wspominany jest w 4 części.. a) z babcią b) z mamą c) z ciocią d) sama 11) "Zbędne Kalorie" to: a) Nazwa sklepiku szkolnego b) Nazwa kawiarni c) Nazwa sklepu ze słodyczami d) Nazwa projektu szkolnego 12 .Co Nika dostała pod choinkę?. Architektem budynku był Jan Knipszyc.. Jest to data ukazania się towaru w danej wersji na rynku.. Jej autorem jest Rafał Kosik.. Co Felix, Net i Nika znajdują dzięki duchowi ze szkolnego strychu?Gimnazjum nr 13 im..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt