Ten obcy cechy charakteru zenka

Pobierz

Moja ocena Postaci BŁAGAM POMÓŻCIE!. Pochodzi z Wrocławia, gdzie mieszkał z rodzicami.. 5.Moja opinia postaci.Charakterystyka Zenona Wojcika z powieści "Ten Obcy".. Jesteś w: Ten obcy "Ten obcy" - najważniejsze cytaty .. Kpiny Zenka dotykały ją boleśnie.. Wysoki, szczupły, ciemnooki brunet.. Jego matka dawno zmarła, natomiast ojciec był alkoholikiem.Marian Pietrzyk jest najstarszym z grupy przyjaciół.. Jego matka nie żyła.Opisz jego cechy charakteru, które ujawniły się, kiedy dzieci poznały Zenka, następnie podaj cechy, dzięki którym zaimponował dzieciom, opisz też wady, poprzyj je odpowiednimi przykładami.. Myślę, że Zenon to bardzo dobry przyjaciel, a jego wszystkie złe czyny i cechy charakteru były spowodowane brakiem wychowania przez ojca.. "Ten Obcy" to szesnastoletni chłopak Zenek Wójcik.. 0 ocen | na tak 0%.. Jednym z głównych bohaterów powieści pt. "Ten obcy" jest Zenek Wójcik.. Zenek Wójcik jest głównym bohaterem powieści Ireny Jurgielewiczowej: "Ten obcy".. Pestka Ubyszówna jest najlepszą przyjaciółką Uli Zalewskiej.. Uciekł z domu ponieważ czuł sie niekochany przez ojca, który był alkoholikiem.. Język polski.Charakterystyka Zenka.. Podobne pytania.. Uparty [ stanowczo nie zgadza się na pomoc dorosłych ]Zadanie: charakterystyka zenka wójcika imię , nazwisko , wiek Rozwiązanie:osobą, którą opisuję jest zenek wójcik jest baochateremksiążki ,, ten obcy quot jego mama złarła, uciekł od ojca dla, którego tylko wódka w głowie do olszyn dotarł autobusem zatrzymał się na wyspie czwórki dzieci podążał do strychowa zenek był kilkuletnim chłopcem wcześniej z ojcem mieszkał w .Charakterystyka Zenka Wójcika "Ten obcy"..

Podaj cechy Zenka Wójcika i uzasadnienie.

Uciekł z domu, ponieważ czuł się niekochany przez ojca, który był alkoholikiem.Ten obcy - charakterystyka Zenka Wójcika.. Ojciec znęcał się nad nim i nie troszczył się o .Cechy charakteru Zenka z ten obcy.. Po śmierci matki, która zawsze broniła go przed atakami ojca-alkoholika, znalazł się w bardzo trudnej sytuacji.. 2012-01 .Charakterystyka i życiorys Zenka Wójcika - Ten obcy.. Pochodzi z Warszawy i spędza wakacje u swych dziadków w Olszynach.. Podobne pytania ,,Ten Obcy" cechy Zenka Wójcika pomocy 2009-10-20 15:47:30; Jakie są cechy charakteru Pestki (,,Ten obcy .Charakterystyka Zenka Wójcika z lektury "Ten Obcy".. Głównym bohaterem książki Ireny Jurgielewiczowej pt. "Ten Obcy" jest szesnastoletni Zenek Wójcik.. Autor:Pestka Ubyszówna - charakterystyka.. Jest ciotecznym bratem Julka Milera.. Podczas dzieciństwa spotkała go tragedia -stracił matkę i został skazany na wychowywanie przez ojca alkoholika, który nie potrafił dać nawet synowi ciepła i miłości, której każde dziecko bardzo potrzebuje.. Zenek był wysokim, szczupłym chłopcem, o ciemnych oczach, bladej cerze i .Zenek Wójcik jest jednym z bohaterów książki Ireny Jurgielewiczowej pt. "Ten obcy"..

3.Usposobienie cechy charakteru (przykłady z lektury).

Kiedy był mały stracił matkę i był wychowywany przez ojca alkoholika, który się nim nie interesował.. 64% Opracowanie lektury "Ten Obcy" I. Jurgielewiczowej.. 4.Głównym i tytułowym bohaterem powieści Ireny Jurgielewiczowej pt.: Ten obcy jest szesnastoletni chłopak Zenek Wójcik.. Jego matka nie żyła.83% Charakterystyka jednego z głównych bohaterów powieści pt. ''Ten obcy''.. Musiał uciec z domu, by odszukać wujka i poczuć się kochanym.Ten obcy - charakterystyka Zenka Wójcika Jednym z głównych bohaterów powieści pt. "Ten obcy" jest Zenek Wójcik.. Pestka jest ładną, zgrabną dziewczyną o czarnych, puszystych włosach i szarych oczach.. Musi…Ten obcy - charakterystyka Zenka Wójcika Jednym z głównych bohaterów powieści pt. "Ten obcy" jest Zenek Wójcik.. Był najstarszy, najsilniejszy, najodważniejszy z nich wszystkich, do .Marian Pietrzyk to jeden z bohaterów książki Ireny Jurgielewiczowej pt.: "Ten obcy".. Uciekł z domu po śmierci mamy, ponieważ czuł się niekochany przez ojca alkoholika.. Nigdy jeszcze nie zachowywał się w ten sposób.. Te prawdziwe cechy charakteru Zenka są dobrze widoczne w jego stosunku do Uli, w ich rozmowach.. Był trochę starszy od reszty dzieci, miał około czternastu, może nawet szesnastu lat..

Jakie były cechy charaktru Zenka Wójcika z lektury "Ten obcy "?

"Ten obcy" - najważniejsze cytaty, streszczenia lektur, opracowania zagadnień na lekcje języka polskiego i studia.. Zenek był starszy od reszty bohaterów.. Chciałabym zakolegować się z nim i lepiej go poznać.. 1.Przedstawienie postaci (akapit ,wstęp).. 85% Sposoby kreacji życia wewnętrznego bohaterów w tekstach literackich i nieliterackich.. 85% Bohaterowie utworów S. Żeromskiego.,,Ten Obcy" cechy Zenka Wójcika pomocy.. ?Bardzo proszę i z góry dziękuję:-) 2009-03-02 16:10:35Akcja powieści Ten obcy Alessandro Baricco Alkohol alkoholik alkoholizm bohaterowie w powieści Ten Obcy budynek dyrekcji fabryki kotłów fitznera bytków Cechy charakteru Zenka Wójcika centrum leczenia oparzeń w siemianowicach.. Ktoś zawsze ambitny i pracowity, wręcz uparty.. Marian jest chłopcem rozważnym, cichym, zrównoważonym i poważnym.Zawsze stara się postępować szlachetnie i uczciwie, wiedząc, że to na jego barki spadnie odpowiedzialność za poczynania przyjaciół.Błagam o pomoc !.

1.Ogólna prezentacja postaci 2.Opis wyglądu 3.Cechy charakteru 4.

Twoja praca będzie ciekawsza, jeżeli zastosujesz odpowiednie cytaty z lektury na udokumentowanie podanych cech.. Jego charakterystyczną cechą wyglądu, są często uniesione brwi.. Uciekł z domu, ponieważ czuł się niekochany przez ojca, który był alkoholikiem.. 0 0 Odpowiedz.. 1 0 Odpowiedz.. Uciekł z domu ponieważ czuł sie niekochany przez ojca, który był al.. Mógłby mi ktoś podać Zenka Wójcika cechy:-cechy usposobienia-cechy charakteru-cechy umysłu Proszę o pomoc!. Ta osoba co poda najwiecej daje naj 0 ocen | na tak 0%.. 4.Stosunek postaci do przyjaciół.. 85% Charakterystyka Zenka Wójcika "Ten obcy".. 1 ocena | na tak 100%.. Jest ciotecznym bratem Julka.. Próbował odnaleźć swojego wujka Antoniego Janice w nadziei, że ten pozwoli mu u siebie zamieszkać.. !Kim był wujek Zenka Wójcika "Ten Obcy" ?. 0 0 Odpowiedz.. Zenon Wójcik miał 14 lat, był ambitnym chłopcem.. Był trochę starszy od reszty dzieci, miał około czternastu, może nawet szesnastu lat.. W domu z rodzicami mu się nie układało, a gdy zmarła jego matka, był skazany na męczarnie u ojca alkoholika, który bił go i nie potrafił dać mu ciepła.Zenek Wójcik - charakterystyka.. Naturalnie samotna wędrówka sprzyjała i rozwojowi cech negatywnych Zenka.Charakterystyka Zenka Wójcika "Ten obcy".. 2010-02-10 13:48:14; Mógł by ktoś wypisać cechy charakteru i fizyczne Zenka Wójcika z książki Ten Obcy Ireny Jurgielewiczowej?. Miał może czternaście, może nawet szesnaście lat.. Był trochę starszy od reszty dzieci, miał około czternastu, może nawet szesnastu lat.. 2.Wygląd zewnętrzny (akapit ,rozwinięcie,ubranie).. poleca 73 %.. Jednym z głównych bohaterów powieści pt. "Ten obcy" jest Zenek Wójcik.. Jednym z głównych bohaterów powieści pt. "Ten obcy" jest Zenek Wójcik.. Ta osba co poda najwiecej cech i uzasadnienia do !. Mieszka w Warszawie, a do Olszyn przyjechała na wakacje z matką.. Jest świadoma swojej urody i tego, że podoba się chłopcom.Głównym i tytułowym bohaterem powieści Ireny Jurgielewiczowej pt.: "Ten obcy" jest szesnastoletni chłopak Zenek Wójcik.. Uciekł z domu, ponieważ czuł się niekochany przez ojca, który był alkoholikiem.Zcharakteryzować postać Zenka Wójcika z lektury "Ten obcy" .. Był trochę starszy od reszty dzieci, miał około czternastu, może nawet szesnastu lat.. Cechy Zenka Wójcika 1. nieufny Dlaczego ta cecha utrudnia zawieranie przyjaźni 2.hardy 3.Zamknięty w sobie 4.Zraniony [ z powodu odtrącenia przez ojca ] 5..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt